Laboratorium Kosmetyczne AVA- w zgodzie z naturą

Laboratorium Kosmetyczne AVA powstało z miłości do natury i naturalnego piękna w 1961 roku w Polsce. Jako pierwsza firma w Polsce weszła w posiadanie licencji na produkcję kosmetyków ekologicznych i certyfikatów jakości ECOCERT potwierdzających ich naturalność i organiczność.

Filozofia marki AVA

Hasłem, które od samego początku powstania firmy towarzyszy jej działalności to “w zgodzie z naturą”. Receptury produktów tworzonych przez Laboratorium Kosmetyczne AVA zawierają jedynie naturalne i najlepszej jakości surowce. Składy kosmetyków opierają się na składnikach, których skuteczne i pozytywne działanie na skórę zostało udowodnione naukowo. Marka AVA zapewnia swoim klientom wyjątkowy, naturalny, ale także bezpieczny i niosący widoczne efekty produkt. Tworzy kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i nieustanie rozszerza swój asortyment o kolejne produkty, zawierające drogocenne i skuteczne składniki. Laboratorium Kosmetyczne AVA tworzy swoje kosmetyki we współpracy z technologami i dermatologami, oferując produkty ekologiczne i naturalne do stosowania we własnym domu, jak również w gabinetach kosmetycznych. To jednocześnie natura, nauka i innowacje.

W asortymencie marki AVA znajdują się produkty do pielęgnacji ciała (olejki, żele, peelingi, balsamy), twarzy (toniki, żele myjące, kremy do twarzy i pod oczy, eliksiry czy maseczki), a śród nich między innymi:

– Krem dla cery suchej i wrażliwej Zielona Herbata z Koenzymem Q10 + R,

– Rewitalizujący krem pod oczy Eco Linea,

–  Acne Control Antybakteryjny żel myjący,

– Ava Hygenic Line Krem- maska do wysuszonych rąk czy

– Ava ECO Body peeling do ciała. 

Laboratorium Kosmetyczne AVA- docenieni na całym świecie

Marka AVA od wielu lat tworzy naturalne kosmetyki, zyskując tym samym ogromne zaufanie wśród konsumentów w Polsce i na całym świecie. Wielokrotnie jej produkty i sama marka były laureatami wielu nagród i wyróżnień. Jeden z kultowych produktów firmy- Aktywator młodości z Witaminą C i acerolą został wyróżniony mianem Bestsellera Miesiąca, w prestiżowym badaniu konsumenckim marka otrzymała nagrodę – Najlepszego Produktu 2018- Wybór Konsumenta. AVA sprzedaje swoje kosmetyki w Polsce, a także w: Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Estonii czy na Litwie.