Ava – kremy do twarzy i trendy kosmetyki od producenta kosmetyków

Ava to firma, która oferuje różne kosmetyki, a jej produkty oferowane są w przystępnych cenach. Firma posiada politykę, która zakłada wykorzystanie wysokiej jakości składników zdatnych do użycia w kontekście ekologii.

Produkty, jakie oferuje firma Ava

Ava zapewnia klientom zarówno męskie, jak i damskie produkty pielęgnacyjne. Niektóre z produktów dla kobiet to żelowe płyny micelarne do oczyszczania twarzy, oczu i ust. Produkty te nie zawierają ostrych substancji chemicznych, alkoholu ani mydła, dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Są one również delikatne dla skóry, dlatego sprawdzą się przy cerze wrażliwej i trądzikowej. Produkty Ava są dostępne w sklepie Bee.

Poza żelami micelarnymi, ava oferuje również maseczki, które zawierają składniki odżywcze, aby odżywiać skórę twarzy. Zawierają one składniki takie jak witamina C i E, które pomagają nawilżać suchą skórę i łagodzić podrażnienia. Maseczki te są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, a przy tym nie zawierają szkodliwych składników, takich jak parabeny czy siarczany.

Krem do twarzy z witaminą C i retinolem od Ava

Ava w swojej ofercie posiada świetnie uzupełniony, bogaty, skoncentrowany krem nawilżający, który zapewnia długotrwałe nawilżenie szczególnie suchej lub dojrzałej skórze. Bogaty jest w antyoksydanty, witaminy C, i E. Razem zapewniają ochronę przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych, a także zmiękczają, łagodzą i nawilżają skórę. Produkt delikatnie złuszcza naskórek, poprawiając strukturę cery i koloryt.

Ava jest zgodna z trendami, oferując produkty do demakijażu z algami

Składnikiem, którym świat kosmetyki jest teraz szczególnie podekscytowany, są algi morskie. Są one pełne składników odżywczych, minerałów i przeciwutleniaczy. Uważa się, że bio algi to jeden z najbardziej odżywczych pokarmów na naszej planecie. Producent Ava zdecydował się na zastosowanie alg morskich w swoich produktach do demakijażu. W związku ze swoimi właściwościami i czasem zastosowania, na noc poprawiają mikrokrążenie i detoksykują skórę.