Ava – jakie serum można nabyć w tej firmie Co zawiera

Ava to firma kosmetyczna, która oferuje różne serum, kremy i inne produkty, które pomagają regenerować i odżywiać skórę. Ich produkty są wykonane z naturalnych składników, które pomagają zmniejszyć efekty starzenia się skóry i odwrócić szkody wyrządzone przez środowisko.

Serum witaminowe od firmy Ava z witaminą C, E i F

Serum witaminowe Ava z kompleksem witamin (C, E i F) może być stosowane do wszystkich rodzajów skóry, Produkt jest korzystny dla osób z trądzikiem lub tłustą skórą, ponieważ zawiera witaminę E i pomaga kontrolować nadmierne wydzielanie sebum. Ma również działanie przeciwzapalne, więc może pomóc w zmniejszeniu zaczerwienienia i podrażnienia spowodowanego ekspozycją na słońce lub innymi chorobami skóry.

Witamina C obecna w produkcie jest silnym antyoksydantem, który pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Witamina C pomaga również stymulować produkcję kolagenu i rozjaśniać przebarwienia.

Witamina F to tak naprawdę grupa niezbędnych kwasów tłuszczowych znanych jako kwas linolowy (omega-6) i kwas alfa-linolenowy (omega-3). Te kwasy tłuszczowe mają właściwości nawilżające, dzięki czemu skutecznie łagodzą suchość skóry.

Serum do twarzy przeciwzmarszczkowe z rokitnikiem od Ava

Serum do twarzy przeciwzmarszczkowe z rokitnikiem od Ava jest dobrym rozwiązaniem dla skóry zmęczonej, suchej i starzejącej się. Serum zawiera olej z rokitnika, który jest bogate w witaminy i minerały. Ms właściwości regenerujące, które pomagają w zmniejszeniu widoczności zmarszczek skórnych.

Serum z ekstraktem z marchwi Ava

Serum z ekstraktem z marchewki regeneruje i wygładza skórę. Intensywnie nawilża i poprawia koloryt skóry. Ekstrakty z marchwi zawierają karotenoidy, witaminy A, C i E, minerały, aminokwasy i antyoksydanty. Witamina A (retinol) stymuluje tworzenie kolagenu, dzięki czemu wygładza zmarszczki. Dodatek bakterii Lactobacillus plantarum zwiększa zdolność do zatrzymywania wody w naskórku, dzięki czemu staje się on gładki, sprężysty i bardziej elastyczny.